Jagódki Gr.I - Publiczne Przedszkole w Dobroniu

Gupa 3-4 latków z Programu Unijnego

"Mały krok do przedszkola
   wielki do Europy"

Nazywamy się „Jagódki”. Jesteśmy grupą 3-4 latków. Nasza grupa liczy 25 dzieci – 11 dziewczynek
i 14 chłopców
, wszyscy pierwszy raz przyszliśmy do przedszkola.
W nasze j grupie pracują:

Marzena Mosiala - nauczyciel (na zwolnieniu lekarskim)
 Justyna Bednarek- zastępstwo

Joanna Habura
- nauczyciel

Sylwia Przezdzięk - pomoc nauczyciela

Emilia Filipczak - stażystka

„Jesteśmy jagódki , czarne jagódki…”  - tymi słowami znanej piosenki zespołu Fasolki przywitaliśmy progi przedszkola. Jesteśmy grupą dzieci trzy- i czteroletnich, a tworzy ją 11 dziewczynek i 14 chłopców. Początki były dość trudne, ponieważ po raz pierwszy musieliśmy na tak długo rozstać się z rodzicami. Staraliśmy się jednak być dzielni i pocieszaliśmy siebie nawzajem, z pomocą pluszowych przyjaciół. Teraz nasze buzie są już uśmiechnięte i tylko czasem w oku zakręci się łezka. W przedszkolu czujemy się dobrze, mamy dużo ciekawych, nowych zabawek i koleżanek i kolegów z którymi przyjemniej mija czas. W pierwszych dniach naszego pobytu w przedszkolu wspólnie opracowaliśmy kontrakt grupowy  i staramy się przestrzegać jego zasad zarówno podczas zabaw jak i zajęć. Szczególnie dużo radości sprawiają nam zabawy ruchowe i taneczne. Jak mówią nasze panie „jesteśmy zdolne niesłychanie”. Ciekawe co będzie później ;-)